Tani pierścionek zaręczynowy też może być piękny

Tani pierścionek zaręczynowy też może być piękny

Wyjątkowym wydarzeniem w życiu wielu osób są zaręczyny. Symbolem miłości łączącej dwoje ludzi jest pierścionek zaręczynowy. Dla wielu mężczyzn dużym problemem jest wybranie pierścionka. W sklepach jest ogromny wybór pierścionków. Różnią się one ceną, wielkością, kształtem i rodzajem kamienia, który je zdobi. Jak wybierać, aby tanie pierścionki zaręczynowe były po prostu piękne?

Jak kupić tani pierścionek na zaręczyny?

Na cenę pierścionków zaręczynowych wpływa kilka czynników. Na pewno ich cena zależy od panujących trendów. Panowie, których nie stać na to, aby kupić pierścionek za kilka tysięcy złotych nie muszą jednak zaciągać w banku kredytu. Kupią tanie pierścionki zaręczynowe pod warunkiem, że zdecydują się na jeden z modeli z zeszłorocznej kolekcji. Cena tych pierścionków jest o wiele niższa nich tych z aktualnej kolekcji. Wybierając pierścionek zaręczynowy warto pamiętać o tym, jaką biżuterię lubi nosić wybranka serca. Kobieta, która preferuje minimalistyczny styl ubierania się będzie bardziej zadowolona ze skromnego, przypominającego obrączkę pierścionka niż z takiego, który zdobi duży brylant.

Czy pierścionek zaręczynowy musi być złoty?

Wśród pierścionków zaręczynowych przeważają te złote z oczkiem z diamentu. Okazuje się jednak, że pierścionek zaręczynowy mogą zdobić inne kamienie: rubiny, szafiry,szmaragdy. Wśród tych kamieni bardzo popularne są szafiry. Pierścionki ozdobione szafirem stały się popularne kilka lat temu po zaręczynach księcia Williama i Kate Middleton. Jedynymi kamieniami, które nie są polecane w przypadku zaręczynowych pierścionków są perły. Panuje przekonanie, że perły niosą ze sobą łzy; trzeba więc mieć naprawdę sporo odwagi, aby kupić taki pierścionek na zaręczyny. Zaręczynowy pierścionek może mieć nie tylko inne oczko niż diamentowe. Może też być wykonany z innego kruszcu niż złoto albo platyna. Piękne, aczkolwiek mało popularne są także srebrne pierścionki.

Złote pierścionki z diamentem czy brylantem kupowane są na zaręczyny najczęściej.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *