Jaki pierścionek wybrać na zaręczyny?

Jaki pierścionek wybrać na zaręczyny?

Z każdym dniem nabierasz pewności, że ona jest tą jedyną, z którą chcesz spędzić resztę życia. Zaczynasz powoli planować moment, w którym poprosisz o jej rękę. Coraz częściej stajesz przed wystawami sklepów z biżuterią i zastanawiasz się, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać. Oto kilka ważnych informacji, które pomogą przy wyborze pierścionka dla przyszłej żony.

Spraw, by był idealny. Pierścionek zaręczynowy jest czymś więcej, niż tylko kolejną błyskotką. To symbol waszej miłości, zapowiedź ślubu, a potem na długie lata niezwykła pamiątka, przywołująca najpiękniejsze wspomnienia. Pierścionek z brylantem to propozycja dla wymagających klientów. Właśnie dlatego oświadczyny są tak ważne, a kwestia jak wybrać pierścionek zaręczynowy i jak go wręczyć ukochanej zaprząta myśli mężczyzn na długo przed dniem zaręczyn. Diamenty najlepszym przyjacielem… narzeczonej? W pierścionku zaręczynowym tradycyjnie powinien znaleźć się diament. Nie bez powodu. To wzór doskonałości według każdego jubilera. Najszlachetniejszy i… najtrwalszy z drogich kamieni. Nie jest w stanie go zarysować żaden materiał na Ziemi, dlatego zamknięty w pierścionku zaręczynowym symbolizuje związek, którzy przetrwa wszystko. Niesie obietnicę małżeństwa trwałego i odpornego na wszelkie czynniki zewnętrzne. Pierścionek z diamentem wbrew pozorom nie musi być drogi. Pierścionek z brylantem oferowany jest w wielu miejscach. Pamiętaj, że jego cena wiąże się bezpośrednio nie tylko masą brylantu, ale zależy również od jego czystości, koloru i szlifu. Szeroki wybór wzorów w ofercie ACLARI Diamonds przekłada się na dużą rozpiętość cenową – a co za tym idzie, na pewno znajdziesz pierścionek, który będzie w zasięgu możliwości twojego portfela Jaki pierścionek na zaręczyny: złoty czy srebrny? Klasyczne złoto idealnie komponuje się z połyskującym w świetle diamentem i jest bardzo trwałe, ale nie każda kobieta je lubi. Dlatego czasami warto rozważyć wybór innego, równie szlachetnego kruszcu lub złota w odcieniu innym niż żółty. Barwa i kolor diamentów zachwycają równie mocno w oprawie ze złota białego.

Dużą popularnością cieszą się także pierścionki ze złota w dwóch kolorach. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać pierścionek zaręczynowy, z białego złota czy klasycznego żółtego, takie połączenie może być idealnym rozwiązaniem . Jak dobrać styl pierścionka zaręczynowego. Klasyka to delikatnie wyeksponowany diament. Taki wybór jest bezpieczny, ponadczasowy i zawsze dobry. Ale tak, jak różne są wzory pierścionków, różne są również kobiece gusty. Dlatego warto zajrzeć do szkatułki ukochanej i podejrzeć, jaką biżuterię wybiera. Może bardziej spodoba się jej pierścionek wielokamieniowy lub bogato zdobiony? Wzór w nowoczesnym zwiewnym stylu lub bez kamienia centralnego, przypominający obrączkę? Jeśli lubi biżuterię kolorową i wyrafinowaną, wybierz diament łączony z innymi kamieniami, np. w towarzystwie szafirów lub szmaragdów. Jaki pierścionek dobrać na zaręczyny? Wybierz taki, który podoba się tobie i który czujesz, że zachwyci też twoją ukochaną. Oprawa szlachetnego kamienia także powinna być szlachetna, a połączenie idealnie harmonijne. Dla diamentów przeznaczonych na zaręczyny najczęściej wybiera się oprawę, która najlepiej eksponuje klejnot oraz umożliwia najlepsze przenikanie i załamywanie się światła. Najbardziej typowa jest subtelna oprawa szatonowa, w której diament obejmują charakterystyczne łapki, przez jubilerów nazywane krapami. Może ich być cztery lub sześć. Jeśli kamieni jest dużo, mogą być osadzone blisko siebie za pomocą techniki Micro Pave, która pozwala uzyskać niemal jednolitą diamentową powierzchnię lub w oprawie kanałowej, w której diamenty ustawione w rzędzie także prezentują się zachwycająco.

Kobieta, która lubi fantazyjne kształty doceni pierścionek z nietypową obrączką, zwieńczoną diamentem. Pierścionek zaręczynowy to biżuteria na całe życie, a jego wybór to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony, musi być piękny, jako że gratulując wejścia na nowy etap związku, każdy będzie podziwiał symbol tego wielkiego kroku.  z drugiej strony, musi być wysokiej jakości, aby długie lata zachwycał tak, jak w dniu zaręczyn. Większość kobiet nosi pierścionek przez całą dobę, każdego dnia i to bez względu na wykonywane czynności. Nierzadko pierścionki zaręczynowe stają się z czasem pamiątką rodzinną, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, szczególnie wtedy, kiedy ich właścicielki miały szczęśliwe małżeństwa. Pierścionek z brylantem jest do kupienia w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych, które znaleźć można w niemal każdym większym mieście.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *